Wersje językowe
pytania? zadzwoń!

MAGAZYN: 579 188 024       HURT: 517 214 277      lub napisz wicik24@wp.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

POD I WKŁAD AROMA KING

                                                            wGODA
W przeciwieństwie do innych urządzeń oferuje prostotę, do której przyzwyczajeni są dorośli palacze. Jednorazowy papieros Aroma King został zaprojektowany w sposób niezawodny z myślą, aby od razu był gotowy do użycia:

- Bez ładowania baterii 

- Bez uzupełniania liquidu, wymiany grzałek i przeciekania

- Bez przycisków i przełączników

- Bez czyszczenia i zacinania się

Całkowita bezobsługowość

Brak ognia czy dostępu do energii nie jest już problemem. Włączasz go i wyłączasz kiedy chcesz. Jednorazowy e-papieros Aroma King uruchamia się intuicyjnie poprzez zaciągnięcie powietrza przez ustnik i wyłącza, kiedy przestajesz go używać.

Poręczność

Specjalnie zaprojektowany design naszego produktu Premium Aroma King sprawia, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Bez problemu zmieścisz go w kieszeni czy torebce. Jest niewiele większy od tradycyjnego papierosa. 

Wydajność i oszczędność

Odpowiednik 70 papierosów tradycyjnych. Zastępuje 3,5 paczki tradycyjnych papierosów przy o wiele niższej cenie! 

Jednorazowy e-papieros Aroma King dostosowuje poziom nikotyny do mocy występującej w tradycyjnych papierosach. Jego unikatowe formuły oparte są na bazie soli nikotynowych i spełniają najwyższe standardy.

Wybór

Sam decydujesz! Dajemy Ci wybór, abyś mógł znaleźć najbardziej satysfakcjonujące dla siebie rozwiązanie. Ponad 15 naturalnych smaków i aromatów w 100% bezpiecznych dla zdrowia. Bez nieprzyjemnego zapachu tytoniu w pomieszczeniu. 

Nowoczesność

Najwyższa jakość wykonania i zaawansowana inteligenta technologia, wykorzystująca regulację  temperatury, dzięki czemu nie ma możliwości, żeby papieros się przegrzał. 

Bezpieczeństwo

Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy akcyzę na nasze jednorazowe e-papierosy. Jesteśmy zarejestrowani w ponad 20 państwach. 

Jako pierwsi w Europie wprowadziliśmy w klasycznym modelu Aroma King specjalne zabezpieczenie przed dziećmi. Regulator przepływu powietrza uniemożliwia dzieciom zaciągnięcie się papierosem, dzięki czemu możesz być spokojny.

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku form palenia, jednorazowy papieros Aroma King wykorzystuje specjalny nanonośnik bez podgrzewania tytoniu. Urządzenie podgrzewa sól nikotynową, łatwiej przyswajalną alternatywę dostarczania nikotyny do organizmu bez substancji smolistych.

Jednorazowe elektroniczne papierosy Aroma King zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu użytkowników,  tak aby nie doszło do wyeksploatowania urządzenia ponad jego możliwości. Wyeliminowaliśmy ryzyko przepalenia grzałki czy użytkowania e-papierosa z nieodpowiednią ilością liquidu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl