Wersje językowe
pytania? zadzwoń!

MAGAZYN: 579 188 024       HURT: 517 214 277      lub napisz wicik24@wp.pl

Producenci

Sól nikotynowa - czym jest, czym się różni od nikotyny? SPRAWDZAMY

Sól nikotynowa - czym jest, czym się różni od nikotyny.


CZYM JEST SÓL NIKOTYNOWA ?

Sól nikotynowa to forma nikotyny, która została zmodyfikowana chemicznie, aby była łagodniejsza dla gardła i bardziej efektywnie wchłaniała się w organizmie w porównaniu do tradycyjnej, "wolnej" nikotyny. Różnica między solą nikotynową a tradycyjną nikotyną polega na sposobie, w jaki są one przetwarzane i jak wpływają na użytkownika.CZYM SIĘ RÓŻNI SÓL NIKOTYNOWA OD NIKOTYNY?

  1. Mniej drażniąca dla gardła: Sól nikotynowa jest znacznie łagodniejsza dla gardła w porównaniu do tradycyjnej nikotyny, co oznacza, że dostarcza mniej odczuwalnego uczucia drażnienia podczas wdychania.

  2. Szybsze wchłanianie: Sól nikotynowa jest szybciej wchłaniana przez organizm w porównaniu do tradycyjnej nikotyny. To oznacza, że użytkownik może odczuwać efekty nikotynowe szybciej po inhalacji.

  3. Mniejsza ilość nikotyny: E-liquidy zawierające sól nikotynową zazwyczaj mają wyższe stężenie nikotyny niż tradycyjne e-liquidy. Niemniej jednak, ze względu na łagodniejsze działanie soli nikotynowej, użytkownicy mogą odczuwać podobne efekty przy niższym stężeniu nikotyny w porównaniu do tradycyjnych e-liquidów.

  4. Bardziej wyrazisty smak.  Dzięki e-papieros jednorazowych w których zaczęto stosować sole nikotynowe doświadczyliśmy że zostawiają w doznaniach smakowych nikotynę daleko w tyle.
JAK PALIĆ SÓL NIKOTYNOWĄ ?

  1. Wybór e-papierosa: Upewnij się, że posiadasz e-papierosa (elektroniczny papieros), który jest przeznaczony do korzystania z e-liquidów zawierających sól nikotynową. Nie wszystkie e-papierosy są kompatybilne z tą formą nikotyny.

  2. Wybór e-liquidu: Zakup e-liquid zawierający sól nikotynową w odpowiednim stężeniu dla twoich potrzeb. E-liquidy z solą nikotynową są dostępne w różnych stężeniach, na przykład 20 mg/ml, 35 mg/ml, 50 mg/ml itp.

  3. Wypełnianie zbiornika: Wlej e-liquid z solą nikotynową do zbiornika e-papierosa zgodnie z instrukcjami producenta. Sprawdzone sole znajdziecie na wicik24.pl

  4. Wdychanie: Korzystając z e-papierosa, wdychaj dym generowany przez podgrzewanie e-liquidu. Solna nikotynowa powinna dostarczać szybciej odczuwalne efekty nikotynowe, co może pomóc w zaspokojeniu potrzeby nikotynowej. Pamiętaj sól nikotynową pali się na znacznie mniejszej mocy niż zwykłe liquidy na nikotynie. Zalecamy korzystać z mocy 20-30W. Przy większej mocy, grzałka jest tak rozgrzana że przy poborze płynu może oddawać przesadzony smak.

Ważne jest, aby zawsze przestrzegać instrukcji producenta e-papierosa oraz e-liquidu, a także mieć świadomość swojego osobistego poziomu tolerancji na nikotynę. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem e-papierosa lub soli nikotynowej, warto zasięgnąć porady od doświadczonych użytkowników lub fachowców w sklepie z e-papierosami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl